Aktualności 

NOWE LOGO - NOWA LOKALIZACJA - NOWA, JESZCZE LEPSZA OFERTA!


Drodzy Klienci! 


W związku ze zmianą siedziby firmy zapraszamy Państwa 


do naszego nowego salonu przy 


ul. Boh. Monte Cassino 5 lok. U2 (Galeriowiec naprzeciwko CH Park). 

 

Najnowsza kolekcja markowych okularów przeciwsłonecznych MAUI JIM!Okulary przeciwsłoneczne rodem z Hawajów, to najlepsze rozwiązanie na słoneczne dni. Ich  najwyższej jakości soczewki w 100% blokują szkodliwe promieniowanie UV oraz eliminują odblaski, jednocześnie niesamowicie wzmacniając postrzeganie barw.  Wykonane w  opatentowanej technologii PolarizedPlus2 zawierają trzy pierwiastki ziem rzadkich, dzięki czemu filtrują, równoważą i zwiększają nasycenie kolorów postrzeganych przez ludzkie oko. Jednocześnie dostępne są w wersji korekcyjnej zarówno jednoogniskowej, jak i progresywnej!

Wejdź na www.mauijim.com i przekonaj się, że są to okulary właśnie dla Ciebie.Powłoka antyrefleksyjna HOYA BlueControl!

 

W ofercie soczewek okularowych firmy HOYA dostępne są soczewki z powłoką antyrefleksyjną BlueControl, będącą idealną odpowiedzią na zapotrzebowania wzrokowe użytkowników okularów pracujących przy komputerze i korzystających z urządzeń cyfrowych. Ze względu na wyjątkowe cechy tej powłoki, soczewki są bardzo odporne na zarysowania oraz zanieczyszczenia, ale przede wszystkim mają dodatkową funkcję neutralizowania wysokoenergetycznego światła widzialnego, emitowanego przez monitory LCD i LED.

 

 


AIR OPTIX COLORS - oddychające kolorowe soczewki kontaktowe!


Chcesz, aby Twoje oczy stały się bardziej wyraziste i uwodziły głębią spojrzenia? Wypróbuj nowe miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe AIR OPTIX COLORS firmy Alcon. Dostępne w 9 niesamowitych kolorach, zapewniają  zniewalające spojrzenie i wyjątkowy komfort przez cały dzień.