Skip to content

AlterOptica Salony Optyczne w Białymstoku

DSC_3987.jpg1

Na opinię renomowanego „Optyka w Białymstoku” pracujemy od 1999 roku, dzięki czemu zaufało nam już bardzo wielu klientów. Zawsze dbaliśmy i nadal dbamy o to, aby nasze usługi optyczne wykonywane były z najwyższą starannością i profesjonalizmem, a nasza oferta zawierała tylko te markowe produkty, które niosą ze sobą jakość.

Salony Optyczne AlterOptica tworzą ludzie, którzy posiadają wykształcenie oraz doświadczenie w optyce okularowej, optometrii i ortoptyce. Pozwala to, na proponowanie w naszych gabinetach, najlepszych sposobów szeroko rozumianej korekcji wzroku. Dużą wagę przykładamy do poszerzania naszej wiedzy i rozwijania umiejętności, co daje możliwość oferowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie optyki okularowej i terapii widzenia w naszym mieście. W związku z tym uważamy, że wysoki poziom wykonania usług optyczno-optometrycznych jest wartością, która powinna mieć odpowiednią cenę.

Kompleksowe badanie wzroku oferujemy w obu naszych salonach. Ponadto,  dobieramy pomoce optyczne dla słabowidzących oraz specjalizujemy się w terapii widzenia. W salonie  przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 19 lok.4 prowadzimy Gabinet Ćwiczeń Ortoptycznych i Terapii Widzenia AlterOptica Kids, stworzony z myślą o naszych najmłodszych pacjentach, który to stał się już miejscem rozpoznawalnym w województwie podlaskim.

Nasze lokalizacje:

AlterOptica Salon Optyczny ul. M. Skłodowskiej-Curie 19 lok.4 Białystok

AlterOptica Salon Optyczny ul. Boh. Monte Cassino 5 lok. U2 Białystok

 

Znajdziecie nas na:

https://www.alteroptica.pl/

https://www.facebook.com/AlterOptica.SalonyOptyczne/

https://www.instagram.com/Alteroptica.Salonyoptyczne/

 

Co użytkownik okularów wiedzieć powinien (Program TVP, od 36 sekundy)

DSC_3975.jpg1